main_main

Co, jeśli choinka nie chce przejść przez tubę? Czy drzewka w waszych stojakach można podlewać? Czy adaptery do folii pasują do tub innych producentów? Dla nas nie ma pytań bez odpowiedzi!

Tuby serii 3 są składane, mają zdejmowane nogi. Jest to bardzo przydatne w transporcie i składowaniu. Poza tym mają wzmocnioną konstrukcję, co umożliwia intensywną eksploatację. Tuby serii 1 to produkt podstawowy, choć równie funkcjonalny.

Takie są po prostu wymogi rynku, a rozeznanie mamy wieloletnie. Nie wszyscy detaliści sprzedają tylko olbrzymie drzewka, niektórzy przeważnie małe. Standardowy wymiar to 450 mm. Są tu też ograniczenia spowodowane szerokością siatki do pakowania, nie da się ona rozciągnąć wszerz.

Tak, to jest sprawdzone w działaniu. Nie mieliśmy żadnych sygnałów, dotyczących jakości wykonania. Część robocza wykonana jest z blachy ocynkowanej, a podstawa z mocnych rur malowanych proszkowo. Nawet na silnym mrozie, czy w deszczu, nic im nie będzie.

To nie plastik, a żywica. Tych tub sprzedaje się relatywnie mało, choć mają swoje zalety. Część robocza jest bardziej śliska, stawia mniejszy opór przy przeciąganiu drzewka. Z kolei są one bardzo mało wytrzymałe na urazy mechaniczne.

Scroll Up